O nas

Koszulki nurkowe. Numer 1 w Polsce!

Śmiało możemy powiedzieć, że nasza kolekcja koszulek nurkowych jest największą kolekcją dostępną w Polsce. Nasze projekty opracowujemy sami, nie korzystając z żadnych gotowych grafik dostępnych na stockach. To co u nasz znajdziesz, to co kupisz i będziesz dumnie nosić, to w 100% oryginalne, wyjątkowe projekty stworzone przez nurków dla nurków.

Jakość proponowanych przez nas nadruków na odzieży, to zdecydowana czołówka. Drukujemy w technologii DTG wykorzystując jedną z najlepszych na rynku drukarek Epsona F-2000. Drukujemy także foliami Flex i na białych koszulkach poliestrowych w technologii sublimacji.

Zapraszamy do przejrzenia naszej kolekcji. Mamy ponad 60 unikalnych wzorów i systematycznie dodajemy kolejne.

Koszulki z własnym nadrukiem

Czemu nie? Jeśli masz własny projekt lub chciałbyś abyśmy przygotowali grafikę dedykowaną Tobie lub grupie z którą akurat planujesz wypad nurkowy w fajne miejsca napisz do nas. Jesteśmy w stanie przygotować dla Ciebie koszuli, które zachwycą Twoich przyjaciół. Wyślij nam swój projekt lub napisz czego potrzebujesz. Nasi graficy są w stanie opracować dla Ciebie niesamowite realizacje. Nadruk z przodu, z tyłu na rękawkach - nie ma problemu!

Napisz na druk@printlander.pl lub zadzwoń 793 42 72 72