Personalizacja koszulek

Koszulki nurkowe z możliwością personalizacji czyli to co nurki lubią najbardziej. Dzięki personalizacji nie jesteś uzależniony od jedynej słusznej wizji projektanta, ale masz realny wpływ na to co ostatecznie pojawi się na Twojej koszulce!

OK zobaczmy jak to działa. Na pierwszy ogień weźmiemy jeden z bardziej lubianych motywów "Mój Idealny Dzień" w wersji nieco zmodyfikowanej i pozwolimy Ci w nim namieszać i to dosłownie. Zakładam, że Twój idealny dzień może się nieco różnić od tego który proponujemy, co jest zupełnie zrozumiałe bo Ty to Ty, dlatego możesz swobodnie ingerować w poszczególne punkty dnia czy dodać dodatkowe wedle własnego uznania!

spersonalizuj koszulkę

Po uruchomieniu personalizacji zobaczysz bazowy projekt, tak jak na poniższym zrzucie.

 

koszulki nurkowe

Jeśli chcesz coś zmienić w tej propozycji, np. teksty w punktach kliknij na wybranym i wprowadź zmiany. Żeby było wygodniej proponuję najpierw kliknąc w ikonkę powiększenia, a następnie w wybrany punkt - będzie po prostu wygodniej. Na poniższym zrzucie oznaczyłem te elementy na czerwono.

koszulki nurkowe kreator

Możesz także usunąć głowę nurka jeśli uznasz, że jest zbędna, a w jej miejsce wrzucić własne logo czy inną własną grafikę!

Do załadowania obrazka służy ten element menu bocznego:

kreator 2

W sytuacji gdy zdecydujesz się dodać własne logo zwróć uwagę na to aby było odpowiedniej wielkości i rozdzielczości. Im większa grafika tym lepiej, rozdzielczość optymalna to 300ppi a tło wyseparuj i najlepiej wrzuć plik w formacie .PNG z przeźroczystością tła - wtedy to będzie dobrze wyglądało.

Jak już uporasz się z frontem zauważ, że w tym konkretnym przypadku jest jeszcze coś na plecach. Taki mały twin :)

Tu także możesz działać. Możesz usunąć twina jeśłi nie chcesz mieć nic na plecach, albo np. zmniejszyć go i dodać pod mim swoje imię lub cokolwiek innego, np. adres swojej strony www :)

Możesz zmieniać położenie każdego obiektu na projekcie i zaaranżować sobie całość wedle własnego znania.

Na koniec wpisz przy rozmiarach ilości koszulek jaką chcesz zamówić i gotowe!

W razie trudności pisz. Dobrej zabawy i super spersonalizowanych koszulek!

spersonalizuj koszulkę

Jeśli chcesz abyśmy udostępnili także inne nasze wzory do podobnej personalizacji daj nam znać. Jeśli ta zabawa Wam się spodoba możemy udostępnić personalizację większości naszych projektów :)